Sádrové omítky - Praha 5

Nabízíme vám realizaci sádrových omítek v Praze a okolí !

Sádrová omítka je ideální materiál dnešní doby. Má spoustu předností, funguje jako regulátor vlhkosti v domě, je hladká příjemná na dotek. Neusazuje se na ní prach,nepraská. Dá se jednoduše opravit, sjednocuje povrch se sádrokartonem. Na sádrové omítky používáme např. Rigips Rimat 100 DLP odlehčenou sádrovou omítku ideální pro omítání porobetonu.

Sádrová omítka je paropropustná a na rozdíl od zažité celoplošné aplikace cementového lepidla s perlinkou neuzavírá sádrová omítka vodu v konstrukci a zároveň umožňuje udržet optimální vlhkost v místnosti. Omítka je vhodná na fšechny povrchy, zejména na porobeton v min. tloušťce 5 mm. Není však vhodná pod keramické obklady.

Zdarma vám vyhotovíme cenovou nabídku a poradíme s vhodným výběrem materiálu.

int(1)

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.