Dekorativní malby - Praha

Dekorativní malby lze vytvářet mnoha technikami, možnosti jejich provedení je téměř nekonečno. Do naší nabídky patří různé imitace dřeva,kamene, pískovce, mramoru, kovů, batik, patinace, postaršení povrchů apod. Na přání zákazníka není pro nás problém zrealizovat malbu např.ornamenty, nápisy, zátiší či okrasná výzdoba dětského pokoje.

Mezi naše dekorativní malby patří i metalický povrch. Používáme techniky plátkového zlata, stříbra nebo jiných kovů, které lze aplikovat na různé povrchy.

Dokážeme nalepit ozdobné štuky z polystyrenu i sádry nebo zhotovit reliéfní omítky. Jednou z dalších technik jsou Benátské štuky se kterými máme bohaté zkušenosti.

Dekorativní malby jsou správnou volbou pro každého, kdo chce ozvláštnit interiér a dodat mu nevšední design a originalitu.

Dekorativní malby provádíme v Praze a okolí.

Dekorativní malby


 
 
 
 
 
 
 

int(1)

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.