čištění fasád - Praha 5

V poslední době dostáváme stále více poptávek na mytí a čištění fasád od organických a atmosferických nečistot, údržbu a renovační nátěry domů a objektů. Po 5, 10 a více letech dochází vlivem přírodních podmínek a životního prostředí k zachycování prachových částic, znečištění fasád, tvoří se zde plíseň, hniloba, mechy apod., a tím pádem dochází k postupné degradaci fasády. Tyto fasády by se měly z důvodu co nejdelší životnosti udržovat!

Pokud je vaše fasáda zarostlá od řas či plísní nebo je pokryta vrstvou atmosférických nečistot, nabízíme čištění WAP technologií v kombinaci s čistícím prostředkem na konkrétní nečistotu.

Disponujeme mobilním lešením a plošinou, díky kterým se dostaneme na celý povrch fasády.

Po očištění fasády je možné aplikovat další pracovní postupy:

  • ošetření fasády fungicidními prostředky, působení cca 15-30 minut dojde k likvidaci zárodků plísní, hniloby ...

  • nanesení transparentního speciálního přípravku, aby nedošlo k nové tvorbě mechů, plísní ...

  • nástřik proti pavoukům a jiným biologickým škůdcům

  • varianta nátěr fasády barvami, tzn. fasáda je velký způsobem napadena a barva vykazuje značnou degradaci

Práce provádíme v Praze a okolí

int(1)

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.