Benátské štuky - Praha

Stejně jako před staletími, se mramorové štuky nejvýce využívají v reprezentačních prostorách, kde navozují dojem luxusu a vyjímečnosti.

Svým reprezantivním vzhledem se pak benátský štuk stává nepřehlédnutelnou součástí interiérů a exteriérů restaurací, bank, divadel, hotelů, ale i obývacích pokojů, hal, schodišť či koupelen.

Benátský štuk je vedle nesporné exkluzivity také praktický, na hládkém povrchu se nedrží prach, je paropropustný. Lze ho po navoskování aplikovat i v místechs vyšší relativní vlhkostí, jako je originální koupelna a pod.

S aplikací Benátských štuků máme bohaté zkušenosti. Dokážeme aplikovat Benátský štuk podle barevné škály vzorníků, nebo vytvořit nekonečně mnoho barevných variant. Kombincí různých technik dokážeme napodobit pravý kámen, složitější kresby s vysokým leskem či starým zašlým vzhledem.

Používáme jen pravé Benátské štuky od firem Oikos nebo Tollens, levné sádrové náhražky jsou měké a počase praskají.

Rádi Vám dodáme vzorníky či zhotovíme vzorky a zpracujeme cenovou nabídku pro Benátské štuky v rámci Prahy.

Benátské štuky


 
 
 

int(1)

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.