Malování pokojů na klíč - Praha

Nejsme jen malíři pokojů. Rádi Vám poradíme z návrhem výmaleb a celkovým designem interiéru.

Vyznáme se v materiálech i modních trendech. Domov jakožto oáza klidu a vyrovnanosti potřebuje, aby pečlivě vybrané ingredience spolupůsobily, vzájemně ladily a stejně tvořily kontrast. Byly jednotlivě rozpoznatelné a zroveň splývaly v jeden celek, kterému říkáme domov.

Rádi vám zpracujeme návrh výmaleb, doporučíme typy materiálu, dodáme naše rozsáhlé vzorníky či zajistíme vzorky barev. Vymalujeme vám prakticky vše. Naše zakázky tvoří zejména byty, kanceláře, úřady,školy, hotely, restaurace, průmyslové haly a jiné instituce.

Malování pokojů provádíme takzvaně na klíč - vystěhování, přikrytí, vymalování a úklid.

Malíři Antoš mají v oboru více jak 20 letou praxi a tak Vám mohou zajistit vysokou kvalitu svých služeb za rozumnou cenu.

Mezi naše realizované zakázky patří např. hotel Savoy Praha, hotel Holiday in v Praze, ZŠ Curieových Praha 1 a mnoho dalších.

Zdarma vám vypracujeme nezávaznou nabidku, která je konečná a zahrnuje všechny potřebné práce.

Fotogalerie


 
 

int(1)

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.